Strateji Danışmanlığı

İşletmeler için doğru stratejiye sahip olmak her zamankinden daha geldi.


İnanılmaz hızda ve çarpıcı biçimde değişen müşteri davranışları, yeni teknolojiler ve küresel iş yapma biçimleri stratejilerin sürekli gözden geçirilmesini ve yenilenmesini gerekli kılıyor.

Strateji birimimiz değişen iş dünyası için, inovatif iş modelleri ile fırsatları yakalama ve dinamik iş süreçleri ile kar yaratımına odaklanıyor.

Müşterilerimiz için 4 eksende strateji danışmanlığı sunuyoruz:

[*]    Stratejik büyüme modeli

[*]    Marka stratejisi

[*]    Pazara giriş stratejisi

[*]    Ürün stratejisi

Satranç taşları
 

Acil Durumlara Hazırlık ve Kriz Yönetimi

Birbirine bağlı iş modelleri ve küresel ticaretin dinamiği, işletmelerin artık risklere karşı çok daha kırılgan duruma gelmelerine yol açtı. Her süreç kendi rutininde ve normal giderken hiç beklenmedik bir olay, tüm işletme faaliyetlerini sekteye uğratabiliyor. Bu durumun uzun sürmesi halinde ise, işletmeler ciddi kayıplara yol uğruyor.


Deprem, sel, pandemi ve diğer olayların hiçbiri de uzağımızda değil .Acil durum yönetiminde 20 yılı aşkın deneyime sahip ekibimiz, «Beklenmedik durumlara karşı» hazır olmanız için yol gösterici danışmanlık hizmetleri sunuyor:

  • Risk Analizi

  • Risk Azaltımı

  • Hazırlık ve Müdahale

  • Kriz Yönetimi

  • Normale Dönüş

Sıcaklık Kontrolü
 

Fiyatlandırma Danışmanlığı

İşinizi paraya dönüştürdüğünüz en önemli nokta, fiyatlandırma kararlarında yatıyor.


Pazarlara ve müşteri türlerine uyum sağlayan, yeni ihtiyaçlara çok hızlı yanıt veren bir fiyatlandırma stratejisi, artık rekabetin anahtarı konumunda.

Uzmanlarımız bilimsel yöntemleri uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile birleştirerek işletmeniz için en iyi fiyatlandırma sistemini tasarlamanıza yardım ediyor.

Yararlandığımız gelişmiş teknolojiler sayesinde, her zamankinden daha iyi kazandıran bir fiyatlandırma sistemi kurulumunu sağlıyoruz.

  • Müşteri davranış analiz modellemesi

  • Yapay zeka destekli sektörlere özgü algoritmalar

  • Çoklu kanal bazlı simülasyon teknolojileri

Market%20Analysis%20_edited.jpg